מי אני

רויטל קינן – בעלת תואר שני (M.A) בחוג לייעוץ והתפתחות האדם, מטעם אונ’ חיפה.

גרפולוגית מוסמכת מטעם האגודה לגרפולוגיה מדעית בישראל, אשר חברה באיגוד הגרפולוגים האירופי (ADEG).
בעלת ניסיון רב בניתוח כתבי יד לצרכי ייעוץ אישי, הכוונה מקצועית, הרצאות וסדנאות.
 

מתוך החשיבות לתת מענה איכותי לנועצים, משלבת בין האבחון הגרפולוגי לבין הכלים הייעוציים -חינוכיים-טיפוליים, אותם רכשתי במהלך לימודי התואר השני בחוג לייעוץ והתפתחות האדם באוניברסיטת חיפה.

מאז שאני זוכרת את עצמי, כתבי יד “דיברו אלי” ויש לי בראש ספריה גדולה של כתבים. האבחון הגראפי, כדרך להבנה מעמיקה של נפש האדם, זו התשוקה שלי. מרתק אותי הקשר בין כתב היד, לפרשנות הפסיכולוגית והביטוי שלהם בפועל, בחייו של האדם.

כתב היד הוא תוצר שיתוף פעולה מרתק בין פקודות המוח, שריריי היד על חלקיה השונים עם טונוס השרירים הייחודי לכותב, בתיאום מדויק עם העיניים. כל אלה נעשים בתנופיות (תנועה) המייחדת את הטמפרמנט הייחודי של הכותב, במקביל לעיבוד קוגנטיבי של התכנים הנכתבים, תוך התארגנות במרחב. שיתוף מורכב זה, של רכיבים קוגנטיביים ופיזיים המשלב אלמנטים שונים, יוצר ביטוי גראפי חד פעמי שמאפיין את הכותב.

כתבי היד מהווים עבורי, חלון התבוננות המאפשר הבנת אישיות הכותב, ומסייע לי לכוון  את הפונים אלי לקבל החלטות נכונות ומדויקות עבור עצמם (בחירת מקצוע, הסבת מקצוע, ייעוץ אישי, ייעוץ זוגי, קשיים בתקשורת בינאישית, מודעות עצמית ועוד).

צור קשר קבעו פגישת הכרות עוד היום

054-2388506
רויטל קינן, ייעוץ אישי והכוון מקצועי
קיבוץ יגור, 3006500
דוא”ל: revital.keinan5@gmail.com