המקצוע הנכון עבורי

“כשנקום בבוקר, לעבודה המתאימה לכישורינו הייחודיים, אותה אנו אוהבים וממנה נתפרנס בכבוד, הרי אנו אנשים מאושרים” 

בחירת מקצוע

דמיינו לכם – אתם קמים בבוקר בשמחה, על סדר יומכם, עיסוקים המותאמים לכישורים שלכם, ועל כן, אתם מבצעים אותם בשמחה, אהבה והצלחה. זה אפשרי. 

על מנת להצליח למצוא עבודה שתהווה מקור פרנסה ותענה על צרכינו למימוש עצמי וסיפוק, עלינו לזהות מהו הערך המוסף שלנו בעבודה. מהם נקודות החוזק והחולשה המאפיינים אותנו? מתוך היכרות ומודעות עצמית, נדע לנתב עצמנו לתפקידים בהם נצליח לממש יכולותינו, נביא ערך אמיתי לאחרים ונזכה בתחושת סיפוק ותגמול הולם בחזרה.

הכוון מקצועי בעזרת אבחון גרפולוגי מעמיק, מסייע לבדוק מהם כישורייך הטבעיים, נקודות החוזק, לצד נקודות החולשה. באבחון מסוג זה נחשפים גם הצרכים הרגשיים, החשובים לא פחות בהתאמה תעסוקתית. לאחר האבחון, תתאפשר מודעות עצמית והבנה מעמיקה של עצמך ויכולותייך. מתוך הבנה זו, תוכל לבחור עיסוק המתאים במיוחד לכישורייך.

הסבת מקצוע

עולם התעסוקה דינאמי ומצריך מאתנו להתאים עצמנו לעיתים תכופות למציאות חדשה. לשם כך, אנו נדרשים “להמציא את עצמנו מחדש” כמעט בכל עשור. איך עושים זאת בהצלחה?

אבחון גרפולוגי מעמיק, יסייע לבדוק מהם כישורייך הטבעיים, נקודות החוזק, לצד נקודות החולשה. באבחון מסוג זה נחשפים גם הצרכים הרגשיים, החשובים לא פחות בהתאמה תעסוקתית. לאחר האבחון, תתאפשר מודעות עצמית והבנה מעמיקה של עצמך ויכולותייך. מתוך הבנה זו, תוכל לבחור עיסוק המתאים במיוחד לכישורייך . בצמתים שונים בחיים, ניתן עוד לגלות כוחות וכישורים, שנעלמו מעינינו במהלך הדרך.

כיצד עושים זאת?

1. תיאום פגישה

2. שיחת תיאום ציפיות ואבחון גרפולוגי

3. שיחת סיכום בה יוצגו תוצאות האבחון; שיקוף אישיותך, כישורייך, נקודות החוזק, לצד נקודות החולשה, וכיצד לתעל את כל אלה לבחירת עיסוק מקצועי המתאים במיוחד בשבילך.

צור קשר קבעו פגישת הכרות עוד היום

054-2388506
רויטל קינן, ייעוץ אישי והכוון מקצועי
קיבוץ יגור, 3006500
דוא”ל: revital.keinan5@gmail.com