תודות והמלצות

רויטל קינן מנחה מיוחדת במינה, מרתקת וסוחפת המובילה פיתוח מקצועי חדשני ויישומי עבור עובדי הוראה. מומלצת בחום ואהבה!

טל מלכה- סגנית מנהלת מרכז פסג"ה לפיתוח סגלי הוראה

קורס הגרפולוגיה פתח בפני עולם שלם ומסקרן של חקר וניתוח הפרטים הנסתרים. מגוון הכלים, הסימנים והפרשנויות מתאחדים תחת הסבריה של רויטל לתורה סדורה, ברורה והגיונית. אך יותר מכך, ולצד היכולת לפרש ולהבין את סימני הכתב ומשמעותם, הנחייתה המקצועית והרגישה של רויטל מתווה לאורך הדרך את הרגישות והענווה בהן יש לגשת אל כתבי יד. שכן כתב היד הוא ראי הנפש, ועלינו, כמי שמנתחים ובוחנים את סימניו, להיות סקרנים, אנושיים ובלתי שיפוטיים. אלו הן המתנות שאני לוקחת עימי מהקורס ואיישם בחיי המקצועיים."

סיון קורנהאוזר​

רויטל יקרה, במפגשים בלטה היכולת שלך לאפשר נינוחות, אינטימיות וחיבור לעצמי. החוויה במרחב בו נפגשנו היתה מאוד עוצמתית! יכולתי שוב לראות את עצמי ואת השינויים שחלו בי. נזכרתי מהיכן אני באה ולגבש תובנה לאן חשוב לי להגיע בהמשך דרכי המקצועית והאישית. אין ספק שיש לך השפעה על איכות החיים של האנשים בהם את נוגעת ופוגשת. אני בהחלט מרגישה שבזכות המפגש תתאפשר אצלי צמיחה והתפתחות נוספים! תודה רבה!

גלית מצביץ

רוצה להודות לך מאוד על הקורס שבנוי כך שאפשר לי ללמוד לפגוש את עצמי ולחקור את עצמי, לשאול שאלות ולדייק תשובות. אין ספק שהקורס עבורי היה מצמיח, פורה, מסקרן ומלמד.

גלי גרינאפל

"תודות שלוחות לך על הרצאתך בפני צוות חונכי כיתות ז' בבית הספר הריאלי העברי בחיפה. כבר ברגע הראשון נדהמנו מיכולתך לקשר בין הדמות הניצבת מולך, לכתב היד, שהועבר אלייך מבעוד מועד. התרשמנו ממך כגרפולוגית מקצועית המצליחה לחשוף נתונים מרתקים על הכותב ועל אישיותו בהווה ובעבר, תוך הדגשת שילוב שיקולים שהובילוך לתובנות אלו. ניכר כי את חיה את הנושא, זו היתה שעה מרגשת ומרתקת עבורנו. תודה בשם כל הצוות".

לימור סמואלוב, סגנית מנהל ומרכזת שכבת ז' בבית הספר הריאלי בחיפה.

"תודה על הרצאתך "גרפולוגיה בשירות החינוך". במהלך ההרצאה נתת לנו טעימה מעולם הגרפולוגיה, תוך דוגמאות והתייחסות לעולם ציורי הילדים וגולת הכותרת של ההרצאה היתה ניתוח של כתבי היד שלנו. ולמה גולת הכותרת? כי הניתוח שעשית לנו יצר קירבה, שיתוף וגיבוש לצוות ופתח אצל כל אחד מאיתנו פנימה שאלות ואולי אף תשובות... רויטל, את מעבירה את הדברים בצורה קולחת ומעניינת. את מצליחה להעביר את התשוקה שלך לעולם הזה שאת כה מחוברת אליו. מודים לך מאוד על ההרצאה וממליצים בחום".

מצוות המדריכים וההנהלה, חינוך משלים בקיבוץ יגור.

"המון תודה על קורס מרתק, מעניין ומאתגר. למדתי המון ונהנתי מכל רגע. סיכמתי את התובנה שלי במספר משפטים: "כשנפגשים שני אנשים נפגשים שישה למעשה: כל אחד מהשניים כפי שנראה בעיני חברו, כל אחד מהשניים כפי שהוא נראה בעיני עצמו וכל אחד מהשניים כפי שהוא באמת. מחכה כבר לקורס הבא!"

ממני, אלה.

"רויטל היקרה, תודה לך על ההשקעה הרבה ועל הנכונות לגלות בפנינו עולם חדש ומרתק. גילית לנו מה מסתתר מאחורי כתב ידנו ומעט על מבנה אישיותנו".

בהערכה רבה, צוות י"ב, בית הספר תיכון מקיף, נשר.

לרויטל שלנו, בדרך כלל מילים ומראות מביעים המון. כאן הכללים שונים – פתאום בוחנים לא את המילה אלא את הקערות, הקימורים, הפלישות, השטחים הלבנים והשחורים, השוליים ועוד 1001 סימנים. כל רגע איתך היה מהנה ומרתק הגענו מתוך סקרנות ונשארנו מתוך אהבה.

המון תודה מכולנו, תלמידות קורס יסודות האבחון הגרפולוגי, כיתת קיץ 2006.

רויטלי, יקירה שלי- תודה , תודה, תודה - בזכותך, כפי הנראה שכל זה לא היה קורה... את הדחיפה והאמונה לשנות מסלול בחיים קיבלתי ממך !!! מאחלת לך להמשיך ולצמוווח ולעזור לאנשים למצוא את ייעודם בחיים.

איריס כהן - קוסמטיקאית רפואית

הגעתי לרויטל מבולבלת מאוד, שתעזור לי להחליט מה ללמוד, אחרי שכבר התחלתי ללמוד שנה שלמה אבל לא הרגשתי בטוחה במקצוע שבחרתי ללמוד. אחרי כל כך הרבה התלבטויות אם להמשיך בלימודים או לא, וכל כך הרבה המלצות מה כדי לעשות, הגעתי לרויטל. רויטל לא ידעה עליי כלום לפני, הגעתי כמו דף חלק ובכל זאת היא הצליחה לקרוא אותי כאילו כתוב שם הכל. רויטל הבינה מי אני ומה אני, היא אמרה לי שמה שהתחלתי ללמוד מאוד לא מתאים לי ולכן היה לי קשה ורציתי לעזוב. היא הבינה שיש לי בעיות רגשיות ושאולי כדי לי להמתין עוד שנה עם הלימודים, לקחת שנה חופש ואז להתחיל ללמוד. היא מצאה באיזה מקצוע אני יכולה להיות הכי טובה ומה היא ממליצה לי לעשות לפני הלימודים על מנת להתגבר על קשייים רגשיים. רויטל פתרה לי את הבעיה, פתאום הכל נראה כל כך ברור, לקחתי שנה חופש, עבדתי על עצמי , על הביטחון שלי, כמו שרויטל המליצה, על מנת להכנס שלמה עם עצמי לתוך התואר. מצאתי תואר בדיוק בשבילי! אני נהנית מכל הקורסים, ופעם ראשונה בחיים שאני שואפת לצויינות ולא רק ל- בסדר. הבנתי שברגע שיש למה לשאוף זה הרבה יותר קל וכיף, אני יודעת מה אני רוצה לעשות ואני יודעת את הדרך לשם. אני זוכרת שישבתי איתה, עם התוצאות שלי, היא הסבירה לי מה היא חושבת, הייתי עם דמעות בעינים זה היה כל כך נכון, הכל, כמו מי שמכירה אותי שנים וכל כך נעים לדבר איתה ולשתף אותה ולשמוע מה היא חושבת ולדעת שזה נכון ושזה הדבר האמיתי. אני ממליצה לכל מי שמתלבט אפילו קצת ללכת לרויטל ולנסות משהו אחר, זה באמת עובד! אני מאושרת!

יערה פלדינגר

קורס גרפולוגיה עם רויטל קינן עברתי באופן אישי ,שני שלבים בקורס הגרפולוגיה עם רויטל ואני ממשיכה לשלב השלישי. מתוך הנסיון האישי שלי והחוויה שליוותה אותי בקורס, עלי להודות שזהו קורס לא רק מעניין ומאתגר, היכולת להשתמש בכלי, מאפשר להבין את מורכבות האדם ואת הפנים הכי פנימיות שלו, את מצבו, יכולותיו והאתגרים שעומדים לפניו, מאפשרים לנו להבין גם את עצמנו טוב יותר, לקבל את האחר ועצמנו מתוך הכלה והבנה שמיטיבים עם עצמנו והסובבים אותנו. הרבה עניין , הרבה התמדה שמביאים אותנו לסיפור ונותנים לנו את היכולת לעזור ולתמוך. רויטל מורה שיטתית, בהירה, מאפשרת, מעניינת וקלה להבנה. הלימודים הופכים להנאה צרופה ואנחנו יחד עם זאת, מרוויחים כלי שיכול לשרת אותנו ולשכלל אותנו כאנשי מקצוע וכאנשים, הכל בידינו, לאן נרצה לקחת זאת. מומלץ בחום נהדר למלא בו את ימי החורף ושומר עלינו עירניים, תרתי משמע.

חיה לב איל

תודה לך רויטל על ההכוונה שניתנה לי אצלך! הדיוק, הנעימות, ההקשבה וההפניה למקורות שיכולים לחזק אותי. אני בהחלט מרגישה שינוי מאותו אבחון גרפולוגי אצלך... ההתבוננות בנתונים לחיזוק והנתונים החזקים שכבר בתוכי, מעצים וזוהי תחילת הדרך. בשילוב עם אנרגיית העשייה שאת העברת לי.

בתודה, צילי אסף

האבחון הגרפולוגי שעברתי אצל רויטל היה עבורי מפגש של כנות, מפגש עם עצמי במרחב בטוח. התהליך כולו היה מכיל, מכוון ומעצים.

ש.ע. (שם שמור במערכת)

"ממליצה בחום על רויטל המדהימה, אשת מקצוע מעולה ובן אדם נדיר, אוהב, אתי מסור ומדוייק שבאה להעניק בטוב ומכל הלב. מהיכרות קרובה עם האישה הנדירה הזאת יודעת בודאות שמי שיגיע ירויח בענק "

נגה וידר

רויטל היקרה, ברצוני להודות לך על סדנאות מרתקות בנשוא גרפולוגיה שהעברת לנערות בגילאי ז' – י"ב , במסגרת יום פעילות העצמה לנערות שנערך אצלינו במועצה. הסדנאות היו מעניינות ומעשירות ביותר. הבנות היו מרותקות ושתפו פעולה במהלך אשמח להמליץ בחום על הסדנאות שלך , שהן בעלות תוכן מעניין, מעשיר וחינוכי.

ענת טנא מלכין רכזת תחום נוער, מועצה אזורית זבולון

צור קשר קבעו פגישת הכרות עוד היום

04-9848660​
רויטל קינן, ייעוץ אישי והכוון מקצועי
קיבוץ יגור, 3006500
דוא”ל: revital.keinan5@gmail.com