תודות והמלצות

רויטל, רציתי להגיד לך תודה רבה על האבחון המדוייק שלך. הגדרת בצורה מושלמת את האישיות שלי. בכל נקודה שנגעת לגבי היכולות ואיפיון האישיות שלי יכולתי לראות את עצמי ואמרתי לעצמי בלב "קלעה בול" בצורה מושלמת. הכיוונים שהמלצת לי ממש עושים לי סדר בראש ואני מתחיל ממש לגבש ולדייק את הכיוון התעסוקתי המתאים לי ביותר. בנוסף לכל זה היה לי ממש כיף לבוא ולהיפגש איתך. נעים לדבר איתך וגם מאוד מעצימה ומחזקת. אז רוצה להגיד לך תודה רבה, ממש שמח שהגעתי אלייך לעשות אבחון. בברכה,

לירן

התקופה של לפני היציאה לפנסיה שונה, מלחיצה ובעיקר מפחידה. פחד מהלא נודע. איך מתחילים להתמודד? החופש בבחירה יכול להיות מתנה ענקית ויכול גם לבלבל. אחד הכלים המאפשרים לגלות לנו דברים שאולי היו נסתרים מהעין בגלל הלחצים או הפחדים שלנו הוא כלי הגרפולוגיה. הציורים, כתב היד והשרבוטים מספרים את הסיפור האמיתי שלנו ולא עוברים את הסינונים שאנחנו רגילים לעשות. רויטל המדהימה לקחה את האתגר ושרטטה לי תמונה שונה ממה שהתרגלתי לחשוב על עצמי. כתוצאה מהניתוח שלה עלו דברים נוספים שנכנסו לרשימת הלימודים, העיסוקים והתחביבים שלי, ועם הרשימה הזו אני יוצאת לדרך חדשה ומקווה להביא הרבה אור ושמחה.

גילי פ.

בתור בוגרת הקורס ״קווים יוצרים מציאות״, ממליצה בחום! אין ספק שהיכולת להגיד לעצמי שמגיעה לי חוויה אישית לעצמי הוא הצעד הראשון למסע מופלא וזכיתי למתנה שבזכותה אני פורחת ומתפתחת לכיוונים חדשים! תודה גדולה לרויטל !

מדין שחר

ברצוני לציין את העניין הרב שהמפגשים עם רויטל מעלים: מרתקים, קסומים, מרחיבים אופקים, פותחים צוהר למבחנים ואספקטים הנוגעים ברבדי הנפש השונים. ההנחייה מקצועית, נינוחה וקשובה. יש מקום לביטוי אישי יחד עם ניתוב ולימוד של דברים חדשים. הרווח האישי והרווח החברתי עצום. יישר כוח!!!!

שייבי צברי

הקורס "איתור נורות אזהרה ועוצמות בכתבי יד וציורים" הינו קורס חוויתי, מעשיר, מלמד ומרחיב את הדעת והידע המקצועי. אני מרפאה בעיסוק ותיקה ומנוסה, שחלק ניכר מעבודתי מתמקד באבחון מיומנויות תפקודיות דרך ציור וכתב יד- ויחד עם זאת בכל מפגש נתרמתי משיח מפרה ומעשיר, ומלמידת כלים ואבחונים. ציורים וכתבי יד הם ביטויים גראפיים שדרכם אפשר לאתר ולזהות מצוקות וקשיים מתחומים מגוונים: פיזיים, נוירולוגים ופסיכולוגיים, ולשמחתנו בקורס נחשפנו בהרחבה לעולם הנפש והרגש דרכם. המצגות היו מרתקות וכללו מגוון תוצרים, שמתפרשים על טווח גילאים נרחב, וקשת שלמה של מבעים ריגשיים ופסיכולוגיים. הבנו עד כמה הציור וכתב היד הם דרך טבעית וזמינה עבור הילד, וכמה חשוב לנו אנשי הטיפול להיות עירניים ומודעים לכך. כמרפאה בעיסוק, ובמיוחד כתלמידה בקורס אני מודעת עוד יותר לחשיבות הציור בחיי הילד. אבחוני הציור השונים הינם זמינים, זולים ופשוטים- שמהווים כלי נהדר למגוון שימושים: פתיח לקבוצות למידה, פעילות עם ילדים, השתלמות עם עמיתות וכבר עשיתי בו שימוש מהנה וחוויתי. בסיום הקורס אני מרגישה שמצוי בידי ידע רב בזכות ההשתלמות, ובהחלט אמשיך לעשות בו שימוש רב. ובנימה אישית- אני מודה לך מאוד רויטל על דרך העברת הקורס, בצורה מגוונת ומעניינת במיוחד. על יכולת המיזוג והשילוב בין תחומי חינוך וטיפול מגוונים.

ליאת שבח - מרפאה בעיסוק.

הי רויטל. גם בזכותך! אז הגיע הזמן לשתפך ולהודות. אחרי שנים ארוכות של עיסוק בהנה"ח ותמחיר (כלכלנית), חיפשתי שינוי כיוון. לא התאים לי תהליך קואוצ'ינג ארוך, מייגע ותובעני בזמן ובאנרגיות. ואז שמעתי עלייך ועוד לפני שנפגשנו, הוקסמתי מהרעיון. (מודה, שהיתה גם סקפטיות). מפגש אחד לאיסוף חומרים ומשימות, שהתנהל באוירה נינוחה ונעימה איתך, וזהו. לאחר כ 3 שבועות... (איזה פחד🥵😁), התוצאות, המלצות, כיוונים. הייתי נחושה שלא לרמזז לך, ולו ברמז דק, על כיווני התלבטות שהיו לי. זה היה מצמרר... הסיכום והפגיעה "בול" בכיוון שחשבתי עליו. ומייד, האומץ לקפוץ למים... שהגיע בזכותך. לאחר האבחון הגרפולוגי אצלך החלטתי ומייד יצאתי ללימודי הדרכת פילאטיס ומייד לאחריו פתחתי עסק כעצמאית. התהליך אצלך והפיענוח, בהחלט קידמו אותי להחלטה. והדרך שעשית זאת, עם המקום החמוד שלך והשלווה, העומק, ההשקעה שלך. הכל היה שם. אז שאפו גדול לך והמון תודה🙏 יש לך חלק גדול בדרך שלי אל תחום עיסוק חדש, אהוב, מתאים, ואפילו זוכה לפירגונים.

שרון שן גולן

רויטל יקרה!
זכינו להחשף לנושא מעניין וחשוב וזכינו עוד יותר, להכיר אשה כ"כ חיובית, מכילה, סבלנית, חייכנית ובעיקר חכמה ומקצועית, ובעלת חוש הומור מאלף. אוהבת אותך. תמשיכי להצליח בדרכך.

אהובה ספיר

בצורה מדויקת להפליא, באהבה ובסבלנות האירה לי רויטל את הדרך. רויטל עזרה לי למקד את החוזקות שלי, שפכה אור על צדדים מסוימים שלא ידעתי לדייק אותם קודם ובעצם נתנה לי כיוון על מנת להשכין שלום ביני לבין עצמי. אני ממליצה מאוד לכל מי שרוצה לקבל שיקוף להיפגש עם רויטל ועל הדרך גם להכיר אישיות מהממת. תודה!!! 🙏

נועה ינאי

ברצוני להלל ולשבח את רויטל על הקורס "קווים יוצרים מציאות". נהנתי מכל רגע. בכל מפגש החכמנו למדנו את סודות האבחון הגרפולוגי ותוך כדי למדנו על עצמינו מנקודות מבט שונות. רויטל עם הקסם המיוחד שלה העבירה את המידע בנועם רב ובסיום היה מפגש אישי שבו רויטל נתנה הכוונה וייעוץ אישי עלפי כתב היד והציורים שעשינו במהלך הקורס. תודה רבה רויטל! נהנתי מאוד ולקחתי איתי צידה לדרך! ממליצה עלייך בחום!

שושי בירן

פניתי לרויטל בנושא ייעוץ מקצועי. הכרתי אישה עם קסם אישי, נעימה ומרגיעה ומקצועית מאוד, הרגשתי שהיא מכירה אותי, ושמחתי לקבל נקודות מבט נוספות על עצמי, הבנת דברים נוספים, וחידוד מקצועות המותאמים אישית. ממליצה בחום ובלב שלם לפנות ולקבל הכוונה בכל תחום ונושא אשר תבחרו⁦.

חנה קרנגה

הקורס מאוד מקורי וחוויתי, המפגשים העשירו אותי וגרמו לי להתבונן בהתנהגותי, ברגשותיי ולבדוק מה מייחד אותי לטוב ולרע וזה לווה בהנחיות של רויטל שיש בהן הרבה חוכמת חיים. האווירה במפגשים הייתה מאוד נעימה גם בזכות המשתתפות ובעיקר בזכות אישיותה הנעימה והחכמה של רויטל. כולנו יצאנו מהסדנה עם שלל עצות חכמות לדרך שאין לי ספק שישפיעו על חיינו.
בתודה והערכה,

דליה שפר

"הקורס "קווים יוצרים מציאות" היה ממש אבחון חוויתי! משהו שאתה מגלה על עצמך בדרך לא שגרתית. גם אם הכרתי חלק מהדברים קודם, זה מאוד מחדד ונותן אפשרות להתבונן פנימה ולהבין ממקום עמוק, מה בעצם אני רוצה לעשות. האוירה היתה מאוד מזמינה, אינטימית ונותנת מקום לשתף ולסמוך על האנשים שהיו יחד איתי בקורס. אני מרגישה שאני יוצאת לדרך עם תרמיל של משימות ומחויבות רבה יותר כלפי עצמי - לעשות אותם! ורויטל, מה אני אגיד, את מקסימה! אני ממליצה לכל אדם לקחת פסק זמן לבוא ולהשקיע בעצמו!"

פרידה מיניביץ'

חוויה יוצאת דופן! לא יאמן שכלכך מעט פגישות יכולות להיות משנות חיים. זה מה שזה היה עבורי! ממליצה בחום!

שולמית מרמרי

תודה על תקופה נפלאה! תודה שעזרת לנו לצמוח ! למדתי להכיר את עצמי טוב יותר, למדתי לקבל, לתת, להקשיב, לשחרר... תודה על הידע, הנועם, ההכלה, על מי שאת! מוקירה כל רגע שחלף

מורן בינדר

בשקט המיוחד לך ובדרך הנועם הרוויטלית הדלקת לנו אור דרך המילים והבאת איתם את המנגינה המיוחדת לך. לימדת אותנו הבחנה קשובה לאות ולמילה ובעיקר לכל מה שביניהם. ישנם אנשים שפגישה איתם בחיים מאירה איזו דרך... תודה על המשמעות החדשה שהוספת לחיינו

נוריץ פרץ

תודה לך על תקופה יפייפיה ! תקופה של העשרה ולמידה מלאת עומק שחודר לכל הרבדים שלנו בחיים... הקורס סייע לי להבין הרבה דברים חדשים על עצמי, במין סוג של לחישות כאלה של חוכמה. בכל פעם שהייתי יוצאת מהמפגשים שלנו, הייתי מסתכלת על השמיים והם נראו לי יותר יפים מקודם. את מסוג האנשים שנכנסים לחיים ומשאירים בהם חותם עמוק

תמי יוסיפוב

בסיומו של קורס מהנה וחווייתי מצאתי לנכון לכתוב כמה מילים: רויטל את אישיות נדירה באופן בו את מעבירה את הידע הרב שיש לך! החומר שהעברת העשיר אותי מאוד, לימד אותי על עצמי וחשף גם את כל הדברים שחשוב לדעת להתמודד איתם ולצמוח מהם.
תודה מקרב לב,

דניאלה גליקסמן

רויטל קינן מנחה מיוחדת במינה, מרתקת וסוחפת המובילה פיתוח מקצועי חדשני ויישומי עבור עובדי הוראה. מומלצת בחום ואהבה!

טל מלכה- סגנית מנהלת מרכז פסג"ה לפיתוח סגלי הוראה

קורס הגרפולוגיה פתח בפני עולם שלם ומסקרן של חקר וניתוח הפרטים הנסתרים. מגוון הכלים, הסימנים והפרשנויות מתאחדים תחת הסבריה של רויטל לתורה סדורה, ברורה והגיונית. אך יותר מכך, ולצד היכולת לפרש ולהבין את סימני הכתב ומשמעותם, הנחייתה המקצועית והרגישה של רויטל מתווה לאורך הדרך את הרגישות והענווה בהן יש לגשת אל כתבי יד. שכן כתב היד הוא ראי הנפש, ועלינו, כמי שמנתחים ובוחנים את סימניו, להיות סקרנים, אנושיים ובלתי שיפוטיים. אלו הן המתנות שאני לוקחת עימי מהקורס ואיישם בחיי המקצועיים."

סיון קורנהאוזר​

רויטל יקרה, במפגשים בלטה היכולת שלך לאפשר נינוחות, אינטימיות וחיבור לעצמי. החוויה במרחב בו נפגשנו היתה מאוד עוצמתית! יכולתי שוב לראות את עצמי ואת השינויים שחלו בי. נזכרתי מהיכן אני באה ולגבש תובנה לאן חשוב לי להגיע בהמשך דרכי המקצועית והאישית. אין ספק שיש לך השפעה על איכות החיים של האנשים בהם את נוגעת ופוגשת. אני בהחלט מרגישה שבזכות המפגש תתאפשר אצלי צמיחה והתפתחות נוספים! תודה רבה!

גלית מצביץ

רוצה להודות לך מאוד על הקורס שבנוי כך שאפשר לי ללמוד לפגוש את עצמי ולחקור את עצמי, לשאול שאלות ולדייק תשובות. אין ספק שהקורס עבורי היה מצמיח, פורה, מסקרן ומלמד.

גלי גרינאפל

"תודות שלוחות לך על הרצאתך בפני צוות חונכי כיתות ז' בבית הספר הריאלי העברי בחיפה. כבר ברגע הראשון נדהמנו מיכולתך לקשר בין הדמות הניצבת מולך, לכתב היד, שהועבר אלייך מבעוד מועד. התרשמנו ממך כגרפולוגית מקצועית המצליחה לחשוף נתונים מרתקים על הכותב ועל אישיותו בהווה ובעבר, תוך הדגשת שילוב שיקולים שהובילוך לתובנות אלו. ניכר כי את חיה את הנושא, זו היתה שעה מרגשת ומרתקת עבורנו. תודה בשם כל הצוות".

לימור סמואלוב, סגנית מנהל ומרכזת שכבת ז' בבית הספר הריאלי בחיפה.

"תודה על הרצאתך "גרפולוגיה בשירות החינוך". במהלך ההרצאה נתת לנו טעימה מעולם הגרפולוגיה, תוך דוגמאות והתייחסות לעולם ציורי הילדים וגולת הכותרת של ההרצאה היתה ניתוח של כתבי היד שלנו. ולמה גולת הכותרת? כי הניתוח שעשית לנו יצר קירבה, שיתוף וגיבוש לצוות ופתח אצל כל אחד מאיתנו פנימה שאלות ואולי אף תשובות... רויטל, את מעבירה את הדברים בצורה קולחת ומעניינת. את מצליחה להעביר את התשוקה שלך לעולם הזה שאת כה מחוברת אליו. מודים לך מאוד על ההרצאה וממליצים בחום".

מצוות המדריכים וההנהלה, חינוך משלים בקיבוץ יגור.

"המון תודה על קורס מרתק, מעניין ומאתגר. למדתי המון ונהנתי מכל רגע. סיכמתי את התובנה שלי במספר משפטים: "כשנפגשים שני אנשים נפגשים שישה למעשה: כל אחד מהשניים כפי שנראה בעיני חברו, כל אחד מהשניים כפי שהוא נראה בעיני עצמו וכל אחד מהשניים כפי שהוא באמת. מחכה כבר לקורס הבא!"

ממני, אלה.

"רויטל היקרה, תודה לך על ההשקעה הרבה ועל הנכונות לגלות בפנינו עולם חדש ומרתק. גילית לנו מה מסתתר מאחורי כתב ידנו ומעט על מבנה אישיותנו".

בהערכה רבה, צוות י"ב, בית הספר תיכון מקיף, נשר.

לרויטל שלנו, בדרך כלל מילים ומראות מביעים המון. כאן הכללים שונים – פתאום בוחנים לא את המילה אלא את הקערות, הקימורים, הפלישות, השטחים הלבנים והשחורים, השוליים ועוד 1001 סימנים. כל רגע איתך היה מהנה ומרתק הגענו מתוך סקרנות ונשארנו מתוך אהבה.

המון תודה מכולנו, תלמידות קורס יסודות האבחון הגרפולוגי, כיתת קיץ 2006.

רויטלי, יקירה שלי- תודה , תודה, תודה - בזכותך, כפי הנראה שכל זה לא היה קורה... את הדחיפה והאמונה לשנות מסלול בחיים קיבלתי ממך !!! מאחלת לך להמשיך ולצמוווח ולעזור לאנשים למצוא את ייעודם בחיים.

איריס כהן - קוסמטיקאית רפואית

הגעתי לרויטל מבולבלת מאוד, שתעזור לי להחליט מה ללמוד, אחרי שכבר התחלתי ללמוד שנה שלמה אבל לא הרגשתי בטוחה במקצוע שבחרתי ללמוד. אחרי כל כך הרבה התלבטויות אם להמשיך בלימודים או לא, וכל כך הרבה המלצות מה כדי לעשות, הגעתי לרויטל. רויטל לא ידעה עליי כלום לפני, הגעתי כמו דף חלק ובכל זאת היא הצליחה לקרוא אותי כאילו כתוב שם הכל. רויטל הבינה מי אני ומה אני, היא אמרה לי שמה שהתחלתי ללמוד מאוד לא מתאים לי ולכן היה לי קשה ורציתי לעזוב. היא הבינה שיש לי בעיות רגשיות ושאולי כדי לי להמתין עוד שנה עם הלימודים, לקחת שנה חופש ואז להתחיל ללמוד. היא מצאה באיזה מקצוע אני יכולה להיות הכי טובה ומה היא ממליצה לי לעשות לפני הלימודים על מנת להתגבר על קשייים רגשיים. רויטל פתרה לי את הבעיה, פתאום הכל נראה כל כך ברור, לקחתי שנה חופש, עבדתי על עצמי , על הביטחון שלי, כמו שרויטל המליצה, על מנת להכנס שלמה עם עצמי לתוך התואר. מצאתי תואר בדיוק בשבילי! אני נהנית מכל הקורסים, ופעם ראשונה בחיים שאני שואפת לצויינות ולא רק ל- בסדר. הבנתי שברגע שיש למה לשאוף זה הרבה יותר קל וכיף, אני יודעת מה אני רוצה לעשות ואני יודעת את הדרך לשם. אני זוכרת שישבתי איתה, עם התוצאות שלי, היא הסבירה לי מה היא חושבת, הייתי עם דמעות בעינים זה היה כל כך נכון, הכל, כמו מי שמכירה אותי שנים וכל כך נעים לדבר איתה ולשתף אותה ולשמוע מה היא חושבת ולדעת שזה נכון ושזה הדבר האמיתי. אני ממליצה לכל מי שמתלבט אפילו קצת ללכת לרויטל ולנסות משהו אחר, זה באמת עובד! אני מאושרת!

יערה פלדינגר

קורס גרפולוגיה עם רויטל קינן עברתי באופן אישי ,שני שלבים בקורס הגרפולוגיה עם רויטל ואני ממשיכה לשלב השלישי. מתוך הנסיון האישי שלי והחוויה שליוותה אותי בקורס, עלי להודות שזהו קורס לא רק מעניין ומאתגר, היכולת להשתמש בכלי, מאפשר להבין את מורכבות האדם ואת הפנים הכי פנימיות שלו, את מצבו, יכולותיו והאתגרים שעומדים לפניו, מאפשרים לנו להבין גם את עצמנו טוב יותר, לקבל את האחר ועצמנו מתוך הכלה והבנה שמיטיבים עם עצמנו והסובבים אותנו. הרבה עניין , הרבה התמדה שמביאים אותנו לסיפור ונותנים לנו את היכולת לעזור ולתמוך. רויטל מורה שיטתית, בהירה, מאפשרת, מעניינת וקלה להבנה. הלימודים הופכים להנאה צרופה ואנחנו יחד עם זאת, מרוויחים כלי שיכול לשרת אותנו ולשכלל אותנו כאנשי מקצוע וכאנשים, הכל בידינו, לאן נרצה לקחת זאת. מומלץ בחום נהדר למלא בו את ימי החורף ושומר עלינו עירניים, תרתי משמע.

חיה לב איל

תודה לך רויטל על ההכוונה שניתנה לי אצלך! הדיוק, הנעימות, ההקשבה וההפניה למקורות שיכולים לחזק אותי. אני בהחלט מרגישה שינוי מאותו אבחון גרפולוגי אצלך... ההתבוננות בנתונים לחיזוק והנתונים החזקים שכבר בתוכי, מעצים וזוהי תחילת הדרך. בשילוב עם אנרגיית העשייה שאת העברת לי.

בתודה, צילי אסף

האבחון הגרפולוגי שעברתי אצל רויטל היה עבורי מפגש של כנות, מפגש עם עצמי במרחב בטוח. התהליך כולו היה מכיל, מכוון ומעצים.

ש.ע. (שם שמור במערכת)

"ממליצה בחום על רויטל המדהימה, אשת מקצוע מעולה ובן אדם נדיר, אוהב, אתי מסור ומדוייק שבאה להעניק בטוב ומכל הלב. מהיכרות קרובה עם האישה הנדירה הזאת יודעת בודאות שמי שיגיע ירויח בענק "

נגה וידר

רויטל היקרה, ברצוני להודות לך על סדנאות מרתקות בנשוא גרפולוגיה שהעברת לנערות בגילאי ז' – י"ב , במסגרת יום פעילות העצמה לנערות שנערך אצלינו במועצה. הסדנאות היו מעניינות ומעשירות ביותר. הבנות היו מרותקות ושתפו פעולה במהלך אשמח להמליץ בחום על הסדנאות שלך , שהן בעלות תוכן מעניין, מעשיר וחינוכי.

ענת טנא מלכין רכזת תחום נוער, מועצה אזורית זבולון

צור קשר קבעו פגישת הכרות עוד היום

054-2388506
רויטל קינן, ייעוץ אישי והכוון מקצועי
קיבוץ יגור, 3006500
דוא”ל: revital.keinan5@gmail.com